איך אתה יכול ליצור אי מטבח משלך אם כבר יש לך את החומרים

בניית אי למטבח משלך אינה משימה קלה אם אין לך את הכלים והחומרים הנכונים. אבל עם קצת יצירתיות, אתה יכול לעשות אי מטבח משלך מבלי לבזבז הרבה כסף.

תצטרך למצוא עץ שהוא ארוך מספיק כדי לחתוך לחתיכות עבור המסגרת. אתה יכול להשתמש דיקט עבור החלק העליון והתחתון של המסגרת, אבל זה צריך להיות לפחות 1 אינץ' עובי. אם אין לך דיקט שוכב מסביב, אתה יכול להשתמש בשתי חתיכות עץ זול ולאחר מכן לכסות אותו ביריעת למינציה או קשיח. עבור הצדדים, תצטרך לחתוך אותם כדי להתאים לחלל שלך בצורה מושלמת – הם בדרך כלל בגודל 2×4 או 2×6, תלוי עד כמה עמוק האי שלך צריך להיות. תזדקק גם לכמה ברגים וסוגריים חזקים מספיק כדי להחזיק הכל יחד, תוך כדי יכולת לעמוד במשקל שמוטל עליהם גם על ידי אנשים שעומדים עליהם

אי למטבח הוא דרך מצוינת להגדיל את החלל במטבח שלך. זה יכול לשמש לבישול, אכילה, ואירוח.

ישנם סוגים רבים ושונים של איים למטבח שתוכלו לבחור מהם, אך הפופולריים ביותר עשויים מעץ. מאמר זה יראה לכם כיצד לבנות אי למטבח מאפס כדי לעזור לכם להתחיל.

מהו אי המטבח?

אי למטבח הוא רהיט שניתן להשתמש בו למטרות שונות. אם אתם מחפשים דרך להגדיל את הפונקציונליות של המטבח שלכם, זו עשויה להיות אפשרות טובה.

איי מטבח יכולים לשמש כמרחב עבודה נוסף, כמו גם פינת אוכל והם יכולים גם לספק שטח אחסון נוסף. הם זמינים בצורות וגדלים שונים, לכן חשוב למדוד את שטח המטבח שלך לפני רכישת אחד.

אי למטבח הוא ארון עם משטח עבודה והוא יכול לשמש כחלל עבודה נוסף במטבח. זה נקרא לפעמים גם עגלת מטבח.

איים למטבח עשויים לרוב מעץ, אך הם יכולים להיות עשויים גם ממתכת, אבן או חומרים אחרים. הם מגיעים בגדלים וצורות שונות, בהתאם לצרכים שלך.

שלבים לבניית אי למטבח

אי למטבח הוא דרך מצוינת להוסיף מקום אחסון ומשטח להכנת מזון. זה יכול לשמש גם כמוקד אטרקטיבי במטבח.

תצטרכו למדוד את השטח שעומד לרשותכם, להחליט על עיצוב ואז למצוא את החומרים הנכונים.

בניית אי למטבח היא דרך מצוינת לקבל יותר שטח דלפק במטבח שלך. זה יכול גם לספק אחסון נוסף עבור הסירים, המחבתות והכלים שלך.

להלן השלבים לבניית אי למטבח:

1. מדדו את החלל שבו אתם רוצים לשים את האי וודאו שהוא לא גדול מדי או קטן מדי.

2. הנח את כל החומרים שלך על הרצפה שבה אתה רוצה לבנות את האי כך שהם בהישג יד בזמן שאתה עובד עליו.

3. התחל בבניית מסגרת הבסיס של האי באמצעות 2x4s ו-2x6s, וודא שהם מפולסים ובזוויות ישרות זה עם זה (מדוד פעמיים לפני החיתוך).
לעוד פרטים נוספים אודות מטבחים עם אי ואיך בונים אי למטבח? ניתן לבקר באתר daniel-k.co.il

4. לאחר מכן, הוסף לוח בידוד לצד אחד של כל חלק מסגרת (וודא שהם פונה כלפי מטה). זה יספק קצת שיכוך קול וכן יעזור למנוע ללחות להיכנס לעץ שלך במהלך הבנייה.

5. המשך להוסיף