משקיעים נבונים רבים משתמשים בנכס כמקור הכנסה, אך האם זה דבר טוב להשקיע בנכסים – השקעה בנכסים, האם הכנסה היא – כשמדובר בנכס? אנו משקיעים בנדל"ן, בין אם אתה בעל בית ובין אם לא, בעזרת אסטרטגיית השקעה חכמה והשקעות חכמות.

הבנת הסוגים השונים של השקעות בנכסים וקביעת הנוחות שלך בסיכון יעזרו לך להחליט אם הוספת נכס לתיק ההשקעות שלך מתאימה לך

בעזרת קהל הון נדל"ן תוכלו להיות גמישים יותר בהשקעתכם בנדל"ן ולהשקיע במקום בו אתם גרים כדי להשיג את התשואות הטובות ביותר האפשריות. גם אם אין לך אפשרות לרכוש נכסים סמוכים, צורה זו של השקעה בנכסים פסיביים יכולה לאפשר לך לגוון את בעלותך על מגוון רחב של מיקומים, ולהפחית את הסיכון ששוק גרוע יפגע משמעותית בתיק ההשקעות שלך.

כמו בכל החלטות השקעה

השקעות הנדל"ן הטובות ביותר הן השקעות המשמשות אותך בצורה הטובה ביותר כמשקיע. אם יש לך את כלי ההשקעה הנכונים, אינך צריך להסס בבחירת ההשקעה, אך אם כן, יש לך הבנה טובה בסוגים השונים של השקעות בנכסים העומדים לרשותך ושאל את עצמך אם היא הטובה ביותר זמן להשקיע בנדל"ן. קרא סעיף זה כדי להבין טוב יותר האם השקעות בנכסים הן הבחירה הנכונה להרחבת התיק שלך. אינך צריך להיות אופטימי יתר על המידה לגבי התקופות הטובות להשקיע בנכס, ויהיה לך רק ביטחון רב יותר בסיכויי ההשקעה שלך לטווח הארוך. אם יש לך את כל כלי ההשקעה הנכונים האלה.

האם השקעה בנדל"ן היא הדרך הטובה ביותר לבנות עושר תלויה לחלוטין בהגדרת העושר שלך, אך כאשר היא נבנית, זה צריך להיעשות בצורה חכמה.

תוכל להשקיע ישירות על ידי רכישת נכס פיזי, או להשקיע בשילוב של השקעות נדל"ן ישירות וסוגים אחרים של השקעות. חלקם הם רכישת נכסים קבועים כמו בניין בית או משרדים או רכישת נדל"ן.

לחלופין, אתה יכול להשקיע בנאמנות להשקעות בנכסים, ואילו אתה יכול להשקיע בתעודות סל נכס. לחלופין, תוכל להשקיע באמצעות שילוב של השקעות נדל"ן ישירות וסוגים אחרים של השקעות.

ואנגארד VNQ, למשל, הוא תעודת סל נדל"ן שמשקיעה במניות המונפקות על ידי קרנות השקעה בנדל"ן (REIT) שנקנות על ידי משרד השיכון והפיתוח העירוני האמריקני (HUD) וסוכנויות ממשלתיות אחרות.

ריטים דומים לקרנות נאמנות בכך שהם משקיעים במניות

אך במקום מניות הם משקיעים בנדל"ן, בניגוד למניות בחברה אחרת. נאמני השקעות נדל"ן, המכונים גם REITs, דומים במהותם גם לקרן השקעה, אלא שההשקעות בהם הן בנאמני השקעות נדל"ן (REITS) ולא במניות החברה.
למידע נוסף על https://www.realco.co.il והשקעות נדלן זו השקעה חכמה? באפשרותך לבדוק כאן: realco.co.il

אם אתם מחפשים דרך להשקיע בנדל"ן שהוא פחות מסוכן מקניית נכס להשקעה

שיטה זו מתאימה בדיוק עבורכם. אסטרטגיית קנייה והחזקה הינה אסטרטגיית השקעות נכס קלאסית בה אתה קונה נכס להשקעה, מוצא דייר ומייצר הכנסות קבועות משכר דירה. אם תחליט להשקיע בנדל"ן על ידי רכישת נכס להשכרה (או כל סוג אחר של נכס), יש לך הוכחה פיזית להשקעתך. קבוצות השקעות נדל"ן (REIG) הן דרך עקיפה יותר להשקיע ברכוש להשכרה.

Flips (המכונה גם השקעות נדל"ן סיטונאיות) היא רכישה של נכס שאינו משמש בכוונה למכור אותו לרווח כספי.

קרנות השקעה בנדל"ן (REIT) הן אופציה נהדרת עבור משקיעים המחפשים אפשרות השקעה פסיבית יותר מהשקעות נדל"ן מסורתיות

השקעה פסיבית כזו כוללת רכישה של אחוז קטן מנכסי החברה (למשל מניות) ושימוש בפלטפורמת השקעה מקוונת. אם אין לך קרן שמסוגלת להחזיק נכסים אך עדיין מעוניינת בהזדמנויות להשקעה בנכס, הערכה מחדש היא אפשרות טובה.

אם אתה תוהה אם להשקעות נדל"ן יש מקום בתכנית לבניית עושר שלך

שב ונהל שיחה עם איש מקצוע בתחום ההשקעות. נושא זה יכסה את היתרונות והחסרונות של השקעה בנדל"ן, ולכן זה מתאים לך. REITs הם התחלה טובה אם אתה רוצה להירטב על השקעות נדל"ן. אם אתה רק מתחיל להשקיע בנדל"ן, אתה יכול ללחוץ על קישור זה כדי לקרוא את הבלוג שלי, נדל"ן השקעה למתחילים.

אם אתה רוצה להרחיב את אופק ההשקעות שלך, יש 5 דרכים שונות להשקיע בנדל"ן. למידע נוסף על השקעה בהזדמנויות השקעה בנדל"ן והיתרונות של השקעה עם הזדמנות, בקרו במרכז המשאבים של RealtyMogul.

משחקי השקעה טהורים שבהם אין ידיים במשחק

כמו מימון המונים, השקעה בשותפויות מוגבלות בנדל"ן וקניית קרנות השקעה בנדל"ן. אפשרויות אחרות העומדות לרשותך, כגון הון פרטי, קרנות גידור או מכשירי השקעה אחרים, כוללות אפשרויות בעלות פוטנציאל להשיג תשואות גבוהות באמצעות השקעות חכמות.
למידע מורחב אודות השקעות נדל"ן בארה"ב והשקעות נדלן זו השקעה חכמה? נא לבדוק ב- realco.co.il