יונים

יונות סלע פראיות חיות בכל 50 המדינות וקל לשכוח שהן אורחות לא רצויות בערים שלנו. בדרך כלל הם נחשבים לאורחים לא רצויים בעיר, ולעתים קרובות אנשים נתקלים בהם, מה שעלול להוביל לסכסוך. לדוגמא, אוכלוסיית הרבייה של יני סלע בר בארצות הברית נאמדת בכ -12 עד 130 בעלי חיים בלבד; רובנו לא מודעים לכך שיוני מירוץ יכולות להיות שוות סכומי עתק. כאשר בעלי בתים מאכילים את עופותיהם בחצר האחורית על ידי השלכת זרעים על הקרקע או הכנסתם למאכלי ציפורים, הם מספקים מזון ליונה. גם בפרברים בעלי בתים מאכילים בטעות יונים ומגיעים לצפיפות הגבוהה ביותר שלהם בחלקים המרכזיים של העיר. אך לעתים קרובות אנשים נתקלים ביוני הבר, שחלקן גורמות לבעיות ואף נזק לבתיהן ורכושם, מה שמוביל לסכסוך.

היונה הניו יורקית

היא באמת כלי יחסי ציבור עבור הציפור, ואנחנו רוצים שיפתח את עיני האנשים ליונים ויראה להם כמה הם יפים. מאז תחילת פרויקט זה אנו מגדלי ציפורים מורשים וממש הדבקנו את כל עולמה של היונה ואנשיה. זה לא אומר שאנחנו לא נוגעים אחד בשני, אבל בפעם הבאה שאתה רואה יונה מנקרת בקרומי לחם בפארק, חפש את הבחור הקטן ההוא. היונה שבנתה את כוחות המשלחת האמריקאיים מראה גם כיצד התמחות בעבודת יונים נותנת ערך רב לידע היונים האזרחי בשורות.

הם כל כך רב-תכליתיים

הם סכין הציפורים של צבא שוויץ, ולא רק יונה שאנחנו חושבים שהיא מועילה, אלא גם כזו שאנחנו חושבים שהיא שימושית. כולם. כשהתחלנו, די אהבתי יונים, אז הייתי די חזק במסלול היונים. אבל אהבתי אותם כי הם היו כל כך שימושיים ואני חושב שהם יפים. אני אוהב אותם בזכות היופי, האינטליגנציה והיכולת שלהם להיות שימושיים.
כדי לקרוא עוד אודות הרחקת יונים ויונים כדאי להעיף מבט ב- screenmesh.co.il

הן די גדולות

וזו אחת הסיבות להקות יונים יכולות לעצבן כל כך הרבה, אבל כבר גילינו שהן גם נווטים מדהימים. תוכלו למצוא את דרככם בעיר, מה שמאוד קל למצוא אוכל ומשאבים בעיר. ישנם גם חובבי יונים רבים ומתכוונים שמאכילים את הציפורים באופן קבוע, כך שהם מקבלים שפע נדבות וזבל. אבל הם גם נווטים מדהימים והם טובים מאוד במציאת אוכל.

קבוצות דתיות אחרות בהודו מאמינות שכאשר אדם מת

הנשמה לובשת צורה של ציפור, בדרך כלל יונה, ולכן, על ידי האכלת יונים וציפורים אחרות, מטפלת בנשמות אבותינו שנפטרו. הסיקים מאכילים אותם כי הם מאמינים שאם הם יתגלגלו מחדש, הם לא ירעבו כמו בחייהם הקודמים.

אירופאים הביאו יונים לצפון אמריקה במאה ה -16

כנראה כמקור מזון, אבל איך הם עשו זאת היא תעלומה. יש אנשים שמשתמשים בכישורי הניווט של היונה מאז לפחות לפני 3000 לפני הספירה, כאשר בני האדם הקדומים שיחררו יונה מכלוב ועקבו אחריה למדינה סמוכה. הציפור ברחה והסתובבה בחופשיות בחיפוש אחר טריטוריות ומקורות מזון חדשים.

היונים המבויתות הוגדלו למין שנקרא בעבר יונה סלע (בשנת 2004, שמו של סלע היונה האמריקאי או יונה אמריקאית על שם שירות הפארק הלאומי של משרד החקלאות האמריקני).

היונים שנוהרות לעיר כיום הן צאצאות ישירות של יונת הסלע

שדרווין השתמש בה כנקודת המוצא של אילן היוחסין. אלה שנראים בערים יורדים כיוני בר מיוני סלע, אך הם נותרו בעצם אותן ציפורים. יונים ברות יכולות להצטלב ביונים ביתיות ולהעביר וריאציות צבע ונוצות לדורות. מדי פעם יונה אבודה מתבוללת בעדר הבר, ומדי פעם נראית היונה הלהקה המבודדת הולכת לחפש עם בן זוגה הפרוע.

אבל אל נשכח שיוני בר הן הציפורים הכי יפות שנוכל לקוות לראות. תסתכל מסביב, תסתכל מסביב, תגלה שהיונים אכן נמצאות בכל מקום, הן פשוט לא נראות כמו שאתה חושב.

יונים אתלטיות להפליא בהשוואה לציפורים אחרות שיכולות להחזיק את עצמן על הראש ולאכול

המזון הטוב ביותר שעופות אלה יכולים לאכול הוא זרעים מעורבים כהלכה, שהוכנו במיוחד ליונים. אם משוחררים לטבע בטעות או על ידי עיצוב, יונים ביתיות יכולות להגן על עצמן מפני ציפורי בר אחרות.

יונים מזדווגים לכל החיים ונזדווגים עד שצעיריהם קרובים – בשלים, ואז מקננים בקנים נסתרים היטב. צעירים-יונים-צעירים-צעירים עוזבים את הקן בגיל 4-6 שבועות וניזונים מחומר מופרש, הנקרא "חלב יונים". "(השם נשמע טעים).

בעוד שרוב הרשימה הזו מתרכזת ביוני אבן

ישנם 308 מינים של יונים ויונים חיות. יונים הן דבורים, קהילת ציפורים המתאספות בקבוצות גדולות ולעתים קרובות חולקות בניינים אתרי קינון המוניים נפוצים כמו הבניין – הקשר בין הציפורים לעופות אחרים בבניין, כגון עץ או בית עץ.

דילוג לתוכן