אנו מציעים תהליך קל לשימוש, חסין שוטים, המאפשר לכם לנקות, לשחזר ולהעניק לריצוף הלמינציה גימור יפה הדומה לגימור המקורי של הרצפה, ולא רק שכבת צבע חדשה. המוצרים שלנו מציעים מגוון מוצרים שעוזרים לך לאטום את הרצפות שלך, להעניק להם מראה חדש, להסתיר שריטות ושריטות, להגן על המשטח המקורי שלך, לשמור עליו נקי ולהעניק לו ברק חדש ויפה.

אם אתה רואה שרצפת הלמינציה שלך נראית מטה ואתה רוצה להעניק לה ברק נוסף

נסה את מוצרי ניקוי רצפת הלמינציה המיוחדים שלנו. קבל את "ערכת הטאצ'-אפ למינציה" ופעל לפי ההוראות להחלת משקם הלמינציה שלנו ישירות לאזור הבעיה. זה לא אמור לשמש לרצפות או לרצפות, אלא רק בחלק העליון של הרצפה.

אם הרצפה שלך ישנה או שחוקה

שרוטה או שרוטה, או אם ברצונך להגביר את הברק או להוסיף שכבה נוספת של הגנה מפני לחות לרצפה, השלב הבא הוא להשתמש במוצר Restorer שלנו. אם אתה לכה מט ורוצה לשמור על זה ככה, פשוט הניח שכבה אחת של רסטוררים על רצפת הלמינציה. חזור על התהליך עם שתי שכבות של "ערכת מגע-למינציה" המיוחדת שלנו ו -1 / 4 כוס מים.
כדי לקרוא עוד בנושא של ציפוי למינייט מומלץ לבדוק כאן: beyondsmile.co.il
לעוד פרטים אודות ציפוי למינייט וציפויי למינייט מומלץ לבדוק כאן: beyondsmile.co.il

אם ברצונכם לעבד את הלמינציה

עליכם לקיים את תקנות הבנייה, אחרת הפעולה תיפסק והלמינציה הנוכחית תימחק. אם תחליף שכבה אחת במערכת זיגוג (ראה "הוסף שכבה נוספת לרבד") ותוסיף שכבה נוספת למיקומה, היא לא תחליף את שכבת הלמינציה. כדי לשמור את הלמינציה, הורד את "ערכת שכבת למינציה וזיגוג" או את "ערכת השחזור" המיוחדת שלנו, ראה הוסף שכבות L לרבד. עליך גם להחליף שכבות באותו סדר כמו שהוחלפו במערכת המזוגגת שלך.

Lamanator הינה קו מוצרים מודרני ההופך ושומר על רצפת הלמינציה שלך ולהרגיש טוב כמו חדש

אם אתם חושבים להחליף את ריצוף הלמינציה במזג אוויר או בשריטות, פשוט נסו! אם הלמינציה והרצפות שלך עמומים או פגומים, אתה יכול לנסות את ערכת המגע שלנו כדי לפתור את הבעיה עם ערכת המגע.

בנוסף לריצוף למינציה

Lamanator מתאים גם לחומרים אחרים כמו עץ קשה, עץ, זכוכית, מתכת ואפילו פלסטיק. לרבד ורצפות אינם עשויים בדרך כלל מעץ; הם נוצרים על ידי הצבת שכבה דקה מאוד של עץ אמיתי בין שכבות שרף. שלא כמו גרגרי עץ מודפסים או ויניל המשמשים בריהוט זול, ריצוף למינציה אינו מודפס כדי להיראות כמו עץ. בייצור חיפויי רצפה טכניים (כולל רצפות עץ, שטיחים, אריחים וחומרים איכותיים אחרים) מרוססים בשולי לוחות בודדים שמן או שעווה.

פלאש

ריפוי רצפות הלמינציה הוא קריטי לשלמות המשטח, שכן חלקיקי אלומיניום, אם הם מורשים להתייבש באוויר, יכולים לצוף על פני השטח ולטשטש את המעיל העליון לגימור מטושטש. אם המוצר המדובר מקופל בנוסף, הציפוי יכול להיסדק באזור התפר, אם כי הלמינציות נשארות חלקות. Restorer Finish נצמד לרצפת ציפוי תחמוצת אלומיניום, ויוצר רצפת למינציה השומרת על הברק וההגנה הקבועים שלה באולם התצוגה.

בכל הנוגע לריצוף עמיד למים

כדאי לשקול ריצוף למינציה עמיד למים, כפי שכבר הסברנו להלן. Restorer Finish ישים שכבת מגן עמידה מאוד למניעת נזק עתידי. הוא ממלא שריטות, מסתיר אותם, מעניק להם ברק יפה ועמיד לשימוש יומיומי. גם ללא טיפול נוסף, רצפת הלמינציה שלך יכולה לעמוד בשימוש יומיומי ונשארה יפה.

חפש חומרי איטום שתוכננו במיוחד לעיבוד למינציה

כך שתוכל ליצור קשר חזק בין הלמינציה שלך לאיטום שבו אתה משתמש. חומר איטום סיליקון שקוף מצוין לאיטום תפרים ברצפות למינציה, מכיוון שהוא עשוי מפוליאוריטן ומספק איטום עמיד למים שיחזיק ככל הנראה את הרצפות עצמן. קומקומי סיליקון דורשים ממך למרוח איטום עם אקדח איטום על רצפת הלמינציה וסכין מילוי כדי להסיר קומקומים עודפים.

הוספת ציפוי לרבד לחתיכות המודפסות מגנה עליהם וגורמת להם להראות מקצועיים יותר. אם עיצוב הכיסוי שלך כולל יישום צבע מינימלי, עליך לבקש סרט נוזלי על הלמינציה שלך, מכיוון שהם עמידים יותר מציפוי UV.

פוליאוריטן

הוא פשוט לא האפשרות הטובה ביותר לריצוף למינציה, אך תמיד תוכלו להשתמש בסדק סדק בכדי למנוע לחות לחדור דרך הסדקים שבריצוף הלמינציה שלכם. אתה יכול גם לאטום את הלמינציה והרצפות שלך כדי שיראו טוב יותר זמן רב ככל האפשר.

רשימה קצרה של יתרונות וחסרונות תעזור לך להחליט אם ברצונך להשאיר את ההתקנה להנחה או אם ברצונך להמשיך באיטום רצפת הלמינציה שלך

כשמדובר בגימור הלמינציה והרצפות שלך, תרצה להתייחס אליהם באותה צורה כמו עץ פרקט. לא תוכלו להוציא מהם את המראה היפה והזוהר שאתם רוצים אם הם פגומים או סתם קהים לאורך זמן. אז אתה יודע שאתה על הקרס תמורת הרבה יותר מכמה מאות דולרים בלבד בכל מה שקשור לאיטום אותם. זה לא עובד כל כך טוב, אבל זו אפשרות מצוינת להשיג את רצפת הלמינציה היפה והמבריקה למראה אם אתה רוצה אותה, מבלי לפגוע בה או להקהות אותה לאורך זמן.